Informācija un pamācības studentiem

Lai sekmīgi nodrošinātu attālinātu studiju procesu, lūdzam ņem vērā, ka studiju process notiek attālināti, lietojot  https://estudijas.lu.lv

Lūdzam pārbaudīt un aktualizēt šādu informāciju par sevi:

1. Pārliecinieties, ka varat pieslēgties e-studiju videi  -  https://estudijas.lu.lv

2. Pārbaudiet savu saziņas e-pastu https://luis.lu.lv (Profils --->Personas dati --->Kontaktinformācija “Labot”.) Ja nepieciešams, jāveic izmaiņas un pēc tam arī e-pasta adreses apstiprināšana. Uz šo e-pastu tiek sūtītas ziņas no e-studijām kā arī uz šo e-pastu ir iespējams arī atjaunot aizmirstu paroli.

3. Pārliecinieties, ka saņemat e-pastus, kas sūtīti uz lietotajvards@students.lu.lv (studentu e-pasta adrese), un ka var tiem piekļūt. Uz šo e-pasta adresi tiek sūtīta informācija no Microsoft Teams un citi paziņojumi. Piekļūšana  https://outlook.office.com ar lietotājvārdu lietotajvards@edu.lu.lv un esošo paroli. Papildus pārbaudiet https://outlook.office.com pāradresācijas uzstādījumu korektumu (skatīt Tiešsaistes (online) Outlook lietošanas pamācība).

4. Paroļu atgūšana iespējama  https://luis.lu.lv cilnē “Palīdzība”.

5. Ērtākai Microsoft Teams lietošanai iesakām instalēt MS TEAMS lietotni datorā un/vai mobilajās ierīcēs (https://teams.microsoft.com/downloads ).

Pamācības:

Lūdzu regulāri pārbaudiet savus e-pastus, jo aktuālo informāciju no pasniedzējiem un e-studiju vides saņemsiet arī e-pastā.

Pēdējās izmaiņas: trešdiena, 2022. gada 9. marts, 15:30