Aktuāli! Jauno kursu aktivizācija MS Teams

Sākot ar 2022.gada 27. septembri, visām jaunizveidotām MS Teams grupām (kursiem), pasniedzējam ir jāveic aktivizācija savā MS Teams kontā.

1. Mācību process primāri notiek vietnē https://estudijas.lu.lv ar šeit pieejamiem savstarpējās komunikācijas un mācību rīkiem.
2. Papildus jau esošajai funkcionalitātei e-studiju vidē pasniedzējiem pieejams Microsoft Teams integrētais risinājums, kas nodrošina:

    • Lekciju vadīšanu tiešsaistē
    • Lekciju ierakstu veikšanu
    • Komunikāciju ar studentiem tiešsaistē un sūtot ziņas uz e-pastu
3. Studenti, kas ir reģistrēti konkrētam kursam e-studiju vidē, automātiski ir reģistrēti kā Microsoft Teams grupa. Grupa sastāv no grupas īpašnieka (pārvaldnieka) un dalībniekiem. Parasti pasniedzējs ir grupas īpašnieks un tie var būt vairāki.
4. Ērtākai Microsoft Teams lietošanai, iesakām instalēt MS TEAMS lietotni datorā un/vai mobilajās ierīcēs (https://teams.microsoft.com/downloads, jāizvēlas "Teams for work or school").


Zināšanai! Lai piekļūtu Microsoft 365 pakalpojumiem/produktiem (Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, SharePoint u.c.) un LU e-pastam no 2023.gada septembra obligāti ir jāveic divfaktoru autentifikācija (2FA). Informācija un pamācības atrodamas vietnē: https://itserviss.lu.lv/it-serviss/divfaktoru-autentifikacija/


Pamācības attālinātu studiju nodrošināšanai:


Pamācības darbam ar E-studiju vidi:

Citas pamācības:


Pēdējās izmaiņas: piektdiena, 2024. gada 23. februāris, 11:28